Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

Vítáme vás na stránkách naší bordeří smečky.

Náš život s borderkami začal se ŠIPI úředně EGLANTINA Z ČERNOBÍLÝCH kterou jsme dostali od Moniky Švarcové začátkem července 2006. Šipinka byla velmi učenlivá, hlavně pokud je odměnou nějaká ňamina. velmi rychle si  osvojila Aničku ( tehdy šestiletou) za své štěně a jala se jí hlídat hlavně pokud seděli společně v autě ( žádnou roli nehrál fakt, že se vždy nejednalo o náš vůz)yes. Co se týče výstav tak jsme jich pár absolvovali. Šipinka vždy získala krásný posudek, ovšem vždy zakončen kritikou její nálady a všeobecného výrazu " jděte všichni k čertu " , takže jsme to vzdali.

Jelikož se nám zdálo, že je nás málo tak k nám v říjnu 2008 přibyla HANY - CHOCOLATE HONEY Z ČERNOBÍLÝCH. Hanička měla být původně černobílá, ale zbyla na nás jen hnědule. Je to od mala velká provokatérka a všeho co se trochu hýbe si okamžitě všimne. Hany je velmi komunikativní, má složeny Vlohy z pasení a pár úspěšných výstav.

V Únoru 2010 k nám neočekávaně přibyla PAMPELIŠKA - DANDELION DREAM Z ČERNOBÍLÝCH. Její majitelka jí prodávala a u nás měla být na pár dní, po  třech týdnech bylo jasné, že je to na doživotí  smiley a všichni doufáme že si u nás Pampeliška svůj důchod hezky užije.

A jelikož to situace dovolila narodili se u nás Pampelíše štěňátka a nechali jsme si ELÍŠU neboli NANNY ELLIS Z ČERNOBÍLÝCH. 

Prozatím jsme odchovali  pět vrhů borderčat externě na chovnou stanici Z ČERNOBÍLÝCH, jedná se o vrhyL, M, N, P, R. V březnu 2012 nám byl konečně uznán chráněný název naší chovky tak snad vše vyjde, aby příští štěníci měli příjmení ANNE´S DREAM          

 

TOPlist